Új hozzászólás Aktív témák

  • Nandinagy

    addikt

    Pont az ilyen kupák mutatják meg mekkora egy fosadék ez a játék :DDD
    Beraksz egy 97es R9-t meg a 7 millás Ginolát előre azt ugyanakkora balfaszok mint Chukwueze vagy Bamba. Ugyanúgy elbalfaszkodnak mindent ahogy az olcsó lapok. A védelemben az új Lucio 4 labdát enged el 5 centire a lábától, amit amúgy FB Hummels is hoz 90k-ért :D
    Keane 8 méter hátrányból befutja Cruyff-t mert úgy fut mint akinek csípőprotézise van.
    4 meccs 0 win :D
    1. meccs 0-3 (3.4 exg vs 1.1)
    2. meccs 2-4 (3.8 exg vs 2.3)
    3. meccs 1-3 (2.9 exg vs 1.3)
    4. meccs 3-5 (5.7 exg vs 2.9)
    Elvárná az ember az ilyen játékosoktól, hogy legalább valami előrelépés legyen már a tizedakkora lapjaidhoz képest, de semmi. Persze nyilván ez sem igaz, mert az ellenfélnél sziporkázik.
    Pont emiatt eladtam a csapatot azt ülök 700k-m és nyomom untrade csapattal aztán várom az Arsenalos TOTS-okat. Ez az új Roberto Carlos is... Imádtam a csávót, de, hogy ebben a játékban mennyire gyenge te jó isten szegény. Beraktam wlre azt kb. átjáróház az egész. A legidegesítőbb az a sebessége. Hiába gyorsabb papíron Capdevilánál ez ingame sehol nem érződik. Zambrotta labdával körbefutotta, Capdeval azért ilyet nem csinálnak meg. Benn marad mert csíptem, de ennyire gyenge lb-t...

Új hozzászólás Aktív témák