Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz Izéjose #9406 üzenetére

    hát nem tudom persze ez is egy szempont. Mint hogy játszál a kedvenc focistáddal, kedvenc csapatoddal.

    De ezzől függetlenül ez egy "kompetitiv" játék. Ahol az "jó" hogyha a lehető legjobb játékosokkal játszol. Ezért nem tudom megérteni amikor ezt mondja valaki mint te hogy miért játszik valaki ezekkel a játékosokkal. Azért mert a játék szerint ezek a legjobbak és ezekkel van a legnagyobb esélyed nyerni. Mint egy call of dutyban (csak példa gőzöm nincs) vannak fegyverek amivel eredményesebb vagy. Lehet neked élőben az ak47 a kedvenc gépfegyvered ha a játékban egy xar és senkit nem tudsz lelőni vele.

    Persze lehet én fogom fel rosszul az egészet. De ha van egy "fun" csapatod amivel folyton kikapsz, vagy akkor nyersz amikor a játék úgy akarja vagy kifogsz egy rosszabb játékost aki Mbappeval és Neymarral se tud nyerni akkor az neked "fun"?

    Amúgy nem így működik a játék sajnos /vagy szerencsére tehát jelentős különbség eredményességben bizonyos szintek között (tehát fb Benzema vagy Mbappe) különösenebben nincs. Valszeg bizonyos játéktudás mellett még más játékosok között se, tehát nekem hiába lenne R9 meg Gullit meg mindenki aki nincs lehet többet nyernék 3 meccsel, megvernék olyat akit most nem a játékosok miatt de olyan hűde nagy különbség nem lenne. MInt ahogy most se lenne ha Fekirrel meg Benzemával játszanék Mbappe meg Neymar helyett, szóval ebből a szempontból igazatok van. De azon kívül hogy nem bukok annyi coint meg elmondhatom hogy nem Mbappeval játszom mert nem vagyok "metaqrva" Luiz Diaz és Uriben mondjuk nekem nem jelent nagyobb fun faktort. (tudom amúgy semmi lépjünk túl ezen csak elméletileg)

    [ Szerkesztve ]

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

  • HdRew

    őstag

    válasz Izéjose #9406 üzenetére

    Mondjuk nekem éppenséggel ebből a csapatból elég sok játékos van meg, de mivel én elég korán kerülök fel elit divbe, pár meta játékost bele kell raknom a csapatba. De Xavi, Jonathan David és Taarabt is a csapatomban van, tud fun lenni, pár nyilván jobb lenne telepakolni 5* sm-mel a csapatot. :D

    Viszont ha jó eredményt akar elérni az ember, akkor muszáj magas agility/balance játékosokat belepakolni, mert érezhetően megkönnyítik a játékot.

    WL-re valószínűleg ezt a csapatot fogom összerakni.

Új hozzászólás Aktív témák