Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nandinagy

    addikt

    válasz Stylerr #1209 üzenetére

    Hát az elején szkeptikus voltama játékkal főleg a videók után, de annyira nem szörnyű az egész.Annyi, hogy nehezebb ami részemről nem is baj. A cselezés továbbra is működik csak normális időzítés kell hozzá. Aminek örülök mert így ahhoz is kell tudás, hogy érezd mikor jó egy csel nem csak ész nélkül nyomkodd mint tavaly a nutmeget vagy a 20ban a drag backet vagy a croquettát.

    Van rengeteg hibája a játéknak kezdve a túlhúzott ai védekezéstől a túlhúzott kapusokon át a lebutított ball rollig vagy ott a tekerés ami utoljára 19ben volt ilyen OP. Akkor javították nem tudom most mi lesz.
    A tavalyi játéknál szerintem jobb de a tavalyi első patch előtti játéknál biztosan nem.

    Továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy a kapusokat ilyen jóra illetve az ai védekezést ennyire op-ra értelmetlen húzni. Az ai védekezést elkellett volna felejteni mert a legtöbb német/olasznál tényleg hátul magától védekezik a gép. 1 emberrel rohangál vonaltól vonalig a többit intézi a gép. Vagy ha ennyire túltolják ezt akkor nem kéne ilyen kapus, hogy mikor kínkeservesen átjátszod az ai-t akkor 3 méterről kiszedi a max erősségű lövésed a sarokból :D Jöhet a patch....

Új hozzászólás Aktív témák