Új hozzászólás Aktív témák

  • HdRew

    őstag

    válasz Woodslave #960 üzenetére

    Állítólag többen is a ps4-es kiadásra váltottak, mintha Boras mondta volna, illetve Inception is..

    Más: 3-4 meccsenként van 1-1 olyan szitu, hogy mindig rossz játékosra vált az L1, mint akire szeretném, szoktam a jobb stickkel is váltogatni néha, de amikor a 16-os előterében van a labda, akkor inkább maradnék az L1-nél, ami általában biztosabb. A 21-ben ilyen problémám nem emlékszem, hogy lett volna, de mintha ez a váltogatás sokkal rosszabb lenne most.

    Azt mondják még, hogy a fake shot + ellenkező irányba való mozgás egy elég OP skill move, majd ma kipróbálom, egyelőre örülök, hogy sikerült elérnem a DIV7-et, már nekem is jöttek fullos csapatok szembe, komolyan hihetetlen, hogy egyeseknek milyen sok pénzük van vagy jó pack luckkal rendelkeznek, végül én is elnyomtam a 4600 pontot, a legmagasabb lap egy Bernardo Silva volt.

    Amúgy ez a rivals rendszer tetszik, hogy a checkpointoknál hátrébb nem tudsz esni, győzelmek esetén pedig tudsz előrébb lépkedni. Remélem a DIV5 még összejön a vége előtt.

Új hozzászólás Aktív témák