Új hozzászólás Aktív témák

  • Nandinagy

    addikt

    Nem tudom mi volt ma de délután/este borzalmas játékmenet volt. A passzok 2 méterről mellé mentek, a védők átugráltak a passzok felett(de tényleg :D terpeszugrásban kerülték ki a passzokat) és mellé mindent kihagytak.

    Azt már most látom, hogy az olasz/német játékosoknak megint nem kell megtanulniuk védekezni mert folyamat aiban védekezik helyettük a gép.
    Azt meg ne feledjük, hogy az r1+háromszög idén még rosszabb mint tavaly :D Azon felül, hogy már r1+négyzet is van legalább három ellenfelem csinálta azt, hogy félpályáról izomból beindította a csatárát és a védőim szétfutottak. Ezt remélem kijavítják.

    Ez a hyperlófasz eddig szép meg jó volt egyébként de a mai szervertúlterheltségben(remélem emiatt volt szar :D ) ugyanazt csinálták a játékosok mint tavaly. Elnagyolt passz, labdaátvétel meg lövés animációk amire nem, hogy odaért az ellenfél de szabályosan kivezette a labdát előlem. A fejelés üditő az előző 2 évhez képest de hátul a védőim még mindig azt játszák, hogy minden lefejelt labdát az ellenfél elé tesznek le. Próbáltam a körrel meg az x-el is kifejelni. Ez csak azért baj mert van aki folyamat erre játszik és meccsenként 1-2 hibát ki is használ.

    A timed finishinget mindenképp meg kell tanulni ismét mert 25ről is hatásos. Mondjuk az meg vicc, hogy 5 méterről nem tudnak betalálni de 25ről igen :D
    Nálam 2 felállás működött: A 4231 ma délutánig de utána ez "elromlott" aztán váltottam 4222-re. Azzal meglett a div7 rögtön.

    Összességében 75%-ban mondjuk azt jó volt a játék de a mai nap tönkrevágta a friss élményt :D Maradt kb. 45 percem a trialból. Abból tolok 2 rivalst holnap aztán várom a hétfőt. Ajánlani nem feltétlen tudnám a játékot. De ha valaki még is megveszi az ne prev genre tegye szerintem. Ott szörnyű a játék... :D

Új hozzászólás Aktív témák