Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    Kipróbáltam én is ezt az efootball pest, papíron jól hangzik az egész koncepció, pár észrevétel 3-4 óra játék után:

    Ezeknek a free játékoknak mindig van egy olyan hátránya, hogy próbálnak valahogyan minél bonyolultabb menürendszerrel, felépítéssel rendelkezni, hogy már maga a játékos se igazodjon el benne és beleszaladjon valami fizetős felületbe. A genshin impact is ilyen a végtelensok menüjével, almenüjével és pont ezt éreztem a pes feltelepítése után is!

    Itt is mi van kéremszépen, úristen, a my club vagyis pes féle ultimate team felületen belül megannyi különböző menü van: egy konkrét football manager van beleültetve a játéba, lehet scoutolni, managereket igazolni, nekik saját taktikájuk van, rábízni a meccseket managerre, de ez tényleg csak ami hirtelen eszembejut, pörgettem a menüket és azt hittem soha nem érek a végére annyi minden van ott..... érdekes ezeknél a free játékoknál valahogy soha nem a letisztultságot, átláthatóságot veszem észre, biztos ez is egy üzleti model/döntés nem tudok másra gondolni. Olyat nem találtam meg benne, hogy pl. hol lehet a meccsek idejének hosszát növelni...

    Szóval így menüszinten nekem full átláthatatlan az egész, ehhez képest a fifa nagyon durván letisztult.

    A meccsek meg, ahogy itt elhangzott már korábban, valahogy nehézkesek, olyanok, mint egy jó dagonyázós nb1... vannak benne jó dolgok, animációk a fifához képest, de az összkép, maga a játékélmény a fifánál számomra jobb. Mondom ezt úgy, hogy 1 éve nem fifáztam, de ezután egyből felraktam azt is és ááá nagyon kellemes volt! Olyannyira, hogy ma folytatom is, így a pes fényében tisztára kedvet kaptam hozzá. :DDD Annyival letisztultabb, jobban játszatja magát...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák