Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nandinagy

    addikt

    válasz bodnar123 #17171 üzenetére

    kb. 2 hónapja amikor már ugyanúgy nem értek lófaszt sem a goldok. Vagy van szavatossági idejük? :D
    Ezt a TOTY CR-t úgy hoztad fel mintha minden ember azzal rohangálna. DIV1ben alig van az embereknek annyira drága.
    "Ha pl mindent a legbuszozóbbra is raktam akkor is 6 játékos jött a négy védőmre. Érdekes ez pl rivalsban nem így van." Továbbra is mondom, hogy nem tudom milyen divben vagy ha írtad elsiklottam felette, de a rivalsban valószínű veled hasonló szintűeket kapsz wlben meg kaphtsz 6 divizióval nagyobbat is akár. Pusztán ezért más az egész. Persze hogy más a játék mikor onnan kaphatod a legjobb lapokat ezért mindenki kapar. A rivals meg senkit nem érdekel. Annyi értelme van összehasonlítani mint a live fut friendlyt meg a wl-t.

    "A gond ott van a cselezgetős jános focival, hogy egész meccsen kb 30-40x pattan (már pattanásnak túlzás nevezni) vissza a labda fizikát meggyalázó módon, "
    Ezt a részt te sem gondolod komolyan :D Nyilván kapok én is rengeteg visszapattanós gólt de 30-40? Szerintem ha valaki 15-t ír már az is túlzás nem a 30 meg a 40.

    Ez meg, hogy végig hülyének próbálsz beállítani eléggé zavaró egyébként. :R :R

    Nem érveltem. Válaszolgattam a kérdéseidre.
    2 külön dolgot idekeversz aztán kiforgatod a szavaim :D Gratulálok :C
    Elmagyaráztam neked szépen érthetően a gyorsulást meg a magasság és sebesség viszonyát is a fifában. Sajnálom ha nem sikerült megérteni.

    De szerintem itt zárjuk is le a vitát mert tisztán látszik, hogy egyikünk sem fog engedni. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák