Új hozzászólás Aktív témák

  • EA's hit

    őstag

    válasz Nandinagy #17015 üzenetére

    Az a baj, hogy így május végére egyre jobban haldoklik a játék, szóval pont az kellene a céljuk legyen, hogy minél jobban megpróbálják még itt tartani az embereket. Amit mivel maga a játék fos, a játékmenet értékelhetetlen, a hibák pedig évek óta nincsenek kijavítva, nyilván egy módon tudnának elérni: minőségi contenttel, játékosokkal. Ha olyan játékosokat adnak ki, amit meg akar csinálni az ember, akit ki akarsz rakni, utána pedig ki akarod próbálni, játszani akarsz vele, akkor ott tart a játék. De az, hogy kiadnak egy 94-es Immobilét, hát kösz, de senkit nem fog újabb egy hónapra leültetni a játék elé. Én napok óta kb. be sem lépek, a wl-t a token miatt lenyomtam, de azóta semmi, egyszerűen nincs motivációm rá. A mai rewardokat várom, hátha bedob valamit, ami majd megint a játékhoz köt egy időre, de ha nem, akkor az új swapokig nekem kb. meghalt a játék, pedig 1-2 normálisabb játékos sbc-vel engem aztán könnyen meg lehetett volna fogni. És ezzel valószínűleg sokan vannak még így világszerte :)

Új hozzászólás Aktív témák