Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz Lori82 #28499 üzenetére

    de ez a szép ebben :) Ezt az érzést számomra egy játék sem adja vissza így. ;]

    Nekem egy maradandóan bosszantó meccsem volt a WL alatt, amikor is hasonlóan hozzád félidőben 2-0-ra mentem, de éreztem, hogy itt még lesz valami annak ellenére, hogy a gyereknek konkrétan kapura lövése sem volt az első játékrészben. A 16-os előterében mindig elvettem tőle a labdát full tehetetlen volt.

    Na igen, ez volt az első félidő.... a másodikban mint sejtettem is mellé állt a gép, és igen a gép mert ő továbbra is full tehetetlen volt velem szemben, de volt egy 96-os Cavanija és Crespoja... tudta hogy nem tud helyzetet kialakítani így ellőtte a labdát egész pontosan 3X a második félidőben, de ilyen 35 méterről.. hát had ne mondjam, hogy Fahramannak a 3 lövésből mind a 3 úgy beakadt hogy csak pislogtam. Ráadásul ezeknél a lövéseknél üres területe sem volt a a lövő játékosnak, tehát mind a 3 esetben rajtuk volt 2-3 védőm, cibáltam, előtte álltam stb, de a másodperc töredéke elég volt egy lövéshez, volt amit álló helyzetből egy helyben állva lőtt el így, az is beakadt...

    Így nyert 3-2-re de kapura lövésben valami 3 - és kb22 volt az arány... Fahramant azóta váltotta is egy Neuer, ennyit róla.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák