Új hozzászólás Aktív témák

• Lori82

senior tag

Megfogadtam,hogy a hülye játék miatt,több kárt nem teszek a berendezéseimben(Eddig 2 billentyűzet+1 headset bánta) . Wl-ről beszélünk,pénteken ment a szokásos egyet nyerek,egyet vesztek,szombaton jött a fos 10 meccsből 3-at sikerült megnyerni.Vasárnapra maradt 4 meccsem . 9 winnel álltam,Gold 2 PC-n 13 win,ez volt a cél bár nem fűztem sok reményt hozzá,hogy 4-et nyerek zsinórban .Első hármat meglepően simán hoztam.Kezdtem elhinni,hogy ez meglesz. 4. meccs megyek 2-0-ra első félidőben így fordulunk . 50 perc környéke 2-1 ,70 perc 2-2 .Persze ezalatt én rúgtam 2 kapufát és kihagytam minimum egy ziccert illetve a végén is volt egy óriási helyzetem ,de az is kimaradt.Hosszabbítás,100. perc 3-2 ,mondom király meg lesz. 110 perc egyenlít.Kezdek kurva ideges lenni,támadok,elveszítem 120 perc hozza Tots Eriksennel ,tizenhatos sarkáról ellövi és beakad. Eddig bírtam,elszállt az agyam,fogtam a head-settet és a földhöz kúrtam,majd rákúrtam egyet az asztalra is :) Nagy mákom volt,mert csak minimális sérülés keletkezett a headsetten.