Új hozzászólás Aktív témák

  • majnkopf

    tag

    Hát felemás érzésekkel zártam a weekend league-t. Először is örültem, hogy teljesen újoncként elsőre sikeresen átléptem a kvalifikációs szakaszon, de ami utána történt.. 25/11ben zártam ami nem jó eredmény (legalábbis én nem könyvelem el annak), de talán nem is olyan rossz. amihez ha hozzávesszük azt, hogy ha a gép egy kicsit jóindulatú vagy a szerencse nem végig ellenem van akkor 25/17ben is zárhattam volna. Utolsó perces öngólok, nevetségesen elbukott tizenegyes párbajok, bitang ellenfél játékosok mikor azt érzed, hogy az átlagpontjuk nem, hogy 80-85 között mozog hanem inkább 150-200 között. A legszebb az egészben, hogy 2x betöltő képernyőn ragadtam mikor látod az ellenfél felállását és alt+f4 után természetesen vereségként könyvelte el a meccset.. nem mondom, hogy minden vereségem a gép hibája, de 3-4 vereségre egyáltalán nem szolgáltam rá, még ha nem is domináltam szét a meccset rosszabb semmiképpen sem voltam rosszabb az ellenfelemnél. De majd talán több rutinnal a következő jobban sikerül. A pakkokat holnap kapom meg érte egyébként?

Új hozzászólás Aktív témák