Új hozzászólás Aktív témák

  • Kristof_94

    nagyúr

    válasz LedyGyuszi #3741 üzenetére

    Nem tudom mennyiről indultam, ha jól emlékszem kb. 120 ezer volt, most pedig minden játékost eladtam, így van 251 ezrem! Szerintem ez volt eddigi fifás "karrierem" legjobb befektetése. Amúgy hülye voltam, hogy nem csak koreaiakat vettem, 150-300-ért az összes ezüstöt meg lehetett venni. Vettem volna 100 db-ot 200-ért az 20 ezer zseton és ha csak 4000-ért megy el mindegyik az 400k! :D
    Következőnek okosabban csinálom, bár érdemes vigyázni az EA-vel, mert most is mindenki vette a Spurs játékosokat és csak 1 kellett, bár azokon is legalább dupla profitom volt. Lehet, hogy következőnek mondjuk De Bruyne lesz, mindenki veszi majd a belga játékosokat és nem is fog kelleni. Illetve ez most szerencsés eset is volt, mert ugye kb. 2 arany koreai van, a többi ezüst és azok nyilván többet érnek. Szóval mondjuk egy belga, angol vagy egyéb hasonló kerettel nem lehetne ekkorát kaszálni.
    Most azon gondolkodom, hogy megcsináljam-e a BPL és 11 országos kihívást. A 11 nations kb. 25k lenne a TOTW miatt (Tadic), a BPL pedig olyan 30-35k. Megéri szerintetek azért a 2 Premium gold players és 1 gold players csomagért? :D

Új hozzászólás Aktív témák