Új hozzászólás Aktív témák

  • SparrowHUN

    tag

    Sziasztok!

    Gondoltam megosztok Veletek pár olyan módot, amit Én rendszeresen használok, és 2011-ben is használtam.
    Mindent a C:\Users\Felhasználónév\Documents\My Games\FarmingSimulator2013\mods mappába kell rakni.

    Először is Inspector mód. Lényege, hogy bal felső sarokban látod a gépeidet, melyikek munkással dolgoznak. Legnagyobb haszna aratásnál van, mivel nem kell mindig lesni, hogy mikor telik meg, ha 100%-on van, akkor mehetsz az ürítőcsiga alá. Alt + A -val hozod elő, illetve tünteted el. Kép

    Letöltés

    Aztán a FastSwitcher. Nevéből adódóan gyors váltás gépek közt. Nem kell TAB-olgatni. A gombok pedig úgy vannak, hogy 1-10 gépig a bal Ctrl gombot lenyomod, majd a gép számát (bal oldalt kiírja, melyiknek hányas sorszám jutott).10-20 gépig jobb Ctrl + a sorszám.

    Letöltés

    És végül. Bálavilla a Deutz Agrovectorhoz. Van alapból is bálavilla, de ennek annyi a különlegessége, hogy nem esik le róla a bála. X gombbal rögzíted. Felszúrod a bálát, nyomsz egy X-et, elviszed, ahova rakni akarod, aztán egy újabb X-szel elengeded a bálát.

    Letöltés

    Nos, bízok benne, segítettem egy kicsit Nektek, hogy egyszerűbb, és élvezhetőbb legyen a játék.

Új hozzászólás Aktív témák