Új hozzászólás Aktív témák

  • zolee5016

    őstag

    válasz BÁ Nutrition #5682 üzenetére

    Lehet...de fent vagyok most is egy segéddel a játékfórumon és forr a vérem,pedig nem kaptam fel a vizet eddig.......
    Kérdésem egy CM-felé(ezek ott amodik)Miért vannak a tömeges kizárások?
    - CM..mert megérdemlik,sokadreg,vagy tiltott programmok használata
    - Milyen program?(adom a hülyét)
    -CM.Amikkel jogtalan előnyöket lehet elérni a játékban
    -Miért ?? lehet (ett) ingyen farmaranyat bütykölni,vagy szinteket megkerülni?
    -CM..Nem ,más módon amit,nem nevezek meg,
    -Nem értem milyen programra gondolsz,ha meg van ,létezik,ki tiltja,ha hozzá lehet férni.
    -CM.. Akkor keresgélj és mehetsz te is a tiltólistára!
    -Ha van egy segédprogi,amit elér bárki,és használ akkor simán kidobjátok?csak mert résen volt..
    CM..ha kárt okoz,vagy jogosulatlan előnyre tesz szert vele akkor igen....
    -Hogy okozok kárt a Bigp-nek egy progival??összeomlik vagy mi???
    -CM Nem éppen..nem a szabályok szerint haladsz....
    -Nem ...vagycsak nem jó sok FA-ért amit venni kéne......
    -CM Te is sokadreg lehetsz.sokat tudsz ,kérdezel....
    -(Vigyorgós birkát küldtem neki)
    Na erre jött az amire lefordultam a székről)
    -CM..Meg kellene érteni a tévuton járóknak,hogy feltünően sokan kezdtek látványosan,gyorsan fejlődni,szintet lépni...ez szabályosan szinte lehetetlen.Másrészt hirtelen sokan lettek 80-90+ szinten,de a rendszer még nem müködik a 100-as szint felett rendesen,az még fejlesztés alatt van.
    -Azt akarod mondani,hogy sokan lennének 100-asok ,de onnan nincs tovább,ezért inkább szelektáltok,hogy kevesebben érjék el??
    CM válasza !!!! vigyorgós birka!!!!!!!
    Nekem ebből az jött le...elvergődsz 100-ig aztán amit beleöltél,(időt,FA-t stb) annak ugy annyi is lehet,ha esetleg addig nem találnak ki valami továbbot.......

    [ Szerkesztve ]

    Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

Új hozzászólás Aktív témák