Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mukorka

    addikt

    válasz ooooobi #141 üzenetére

    Amint kész a render linkelem második körömet. Elsőre: Laggos. A lobby rendszer megfelelőnek tűnik , gyorsan talált meccset és van időd két game között hülyülni a menüben. Vannak perkek, pl ha sokszor lelőnek akkor egy ideig látod az ellent a falon át... de a Battle cry pl xp-t boostol ha vannak körülötted társak. Ami nagyon tetszett hogy lehet újraéleszteni de ha megint megölnek így akkor már mindenképp meghalsz. Ha lelőnek meg nyomogatni kell az e-t hogy ne halj meg gyorsan így ha van arra valaki az meg tud menteni. Szerintem csak egy pályát láttam, zöld eléggé. A pontok kellő távolságra vannak egymástól szóval a mérete is megfelelőnek tűnt. Mozgás kicsit fura, becsúszós futásból gugolás, hasalás nincs. a killcam viszont nagyon egyedi. A kört megnyertük, én lettem az első ezért dönthettem a sorsáról a másik csapat első játékosának. Vagy megalázod vagy elengeded de be lehet állítani hogy ezt hogyan tegye. Vannak tetkók is meg mindenféle cucc amit berakhatsz. A késelés se tűnt olyan rossznak, nincs ez a 3 méterről leszúr dolog. Kb ennyi:)

    (#142) lemusz: Elég sok grafikai beállítás lehetőség van a játékban de szerintem nem lett túl jól optimalizálva. Viszont jól állítható, biztosan megtalálod az ideális beállítást.

    [ Szerkesztve ]

    Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

Új hozzászólás Aktív témák