Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    A signature fegyverek valami elképesztően jók, kár volt elköltenem korábban a pénzt, most nem győzök relikviákat gyűjteni, mert mellettük mindig vannak ládák pénzzel.

    Párszor már kellett küldetést ismételnem, mert nem vittem magammal olyan fegyvert, amivel meg lehetett volna csinálni.

    Jót nevettem amikor felfedeztem ,hogy a páncélos behemót kalózokat könnyen ki lehet nyírni úgy, hogy ha mellette megy el egy molotovos ürge, mivel ha azt kilövöd, akkor felgyújtja a behemótot is, nem kell vele utána szenvedni. :D

    SPOILER
    Amikor az ügynök csóka seggét kellett megvédeni a repülés előtt, ugye több hullámban jöttek a kalózok és szépen befürödtem, mivel egy signature fegyver volt nálam ,amiről nemes egyszerűséggel nem tudtam ,hogy assault vagy smg, mert így nem láttam nevesítve az egyedi fegyverek között.Aztán amikor az elhullott kalózoktól próbáltam felvenni lőszert, akkor kiderült ,hogy nem assault, smg, a helyszínen kevés volt a lőszer, plusz megjelentek a páncélos kalózok is, nyelték a lőszert, az ügynök csak feküdni bírt.Na vissza, hoztam egy rpg-t és assault fegyvert, onnan egyszerű volt.

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák