Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz gorgo #824 üzenetére

    NV-t az Obsidian fejlesztette, az eredeti Black Isle csapat (Fallout 2, Planescape: Torment) utódja.

    Egyébként ha pl. egy Battlefield játékról lenne szó, talán én is várnék pár hetet-hónapot a vásárlással.
    A multi orientált játékok startja nem szokott sajnos jól sikerülni. Azok közé tartozom, akik a Diablo 3-at, Battlefield 3-at első nap kezdték anno, és hát nagyjából a Diablo után dőlt el, hogy multis játékot nem veszek többé megjelenéskor. Pedig a Diablo miatt pár napra jegeltem a szociális életemet, kivettem 3 napot, bekészítettem a kaját-piát, hányós zacskót, stb.
    Na mindegy, a lényeg hogy itt ugye nem erről van szó. Azt már láttuk 2 kiszivárgott videón is, hogy pl. a Dogmeat AI nincs a helyzet magaslatán (beszalad a tűzvonalba, leesik a tetőről az összecsapás elején (lol), stb.)
    De nagyjából ennyi, az eddig látottak + kiszivárgott hands-on alapján nem látok semmi olyasmit, ami miatt úgy érezhetném, hogy vissza kéne mondani az előrendelést. A gépigényen vérezhetne el a dolog, de én ettől sem félek. Az elmúlt hónapokban ezeket a játékokat vettem meg: GTAV, MGSV: The Phantom Pain, Dragon Age: Inquisition, The Witcher 3. A Witcher 3 kivételével mindegyik medium-high beállításokkal, 30 vagy több fps-el fut a laptopomon, ennél több nekem nem is kell, év elején úgyis lesz egy combos pc-m. Witcher csak totál low-ra állítva + Hunter's Config-al még 1-2 dolgot lejjebb húzva hajlandó 30 fps körül futni, de az a játék még így is jobban néz ki, mint sok más játék magasabb beállításokon.
    Ha valamivel nagyon mellé nyúltak volna, az is kiszivárgott volna már...
    Abban meg igaza van itt felettem a kollégának, hogy nyílt világú RPG-t egyszerre csak egyet lehet szívvel-lélekkel játszani. Én mondjuk most kénytelen leszek megosztani az időmet a Witcher és a Fallout 4 között (DA: Inquisition akkor még sehol sincs), de ez legyen a legnagyobb problémám az életben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák