Új hozzászólás Aktív témák

  • Nissifer

    tag

    válasz #81999360 #481 üzenetére

    Sspot, nem lehet, hogy a karaktergenerálással/játékstílusoddal van valami? Én direkt mindenféle nehezítésekkel játszom és azért szoktam újrakezdeni a játékokat, mert mindig nagyon hamar hallhatatlan leszek és így nincs bennük kihívás. Konkrétan: minap is újrakezdtem a Fallout New Vegas-t, ám még el sem hagytam Goodsprings-et, kezdő kis 6. szintűként ott toporgok kezemben a csupasz kis (no scope, no silencer) varmint puskámmal, hátamon a kedvenc 40mm-es gránát puskámmal a Prospector Saloon tornácán, és rájöttem, már megint hallhatatlan vagyok.. hmm.. :(
    Modok közül a bullettime-ot, a sprint-et és ha szeretsz barkácsolni, akkor a craft pack-ot javaslom neked. Van egy saját építésű rommá moddolt játékom, amivel évek óta játszom, folyamatosan csiszolgatva az összetevőket. Telepítés nélkül fut, benne van minden ami kell (pl. script extender, és igen, magyar:) ). Ha érdekel a dolog, akkor privátban küldj egy üzenetet és adok egy linket.
    Igazándiból a Fallout 4 kapcsán is a legnagyobb félelmem az, hogy hiába teszi az ember legnehezebb fokozatba a játékot, hiába hardcore módban írtja az ellent, hiába nem használ követőket, nagyon rövid idő alatt félisten lesz, egyre több és több ezer kupakkal, amiket nem tud elkölteni semmire.. realisztikus (táplálkozás, alvás, stb.) modokkal valamelyest ki lehet tolni ezt a határt, ám nekem ez volt mindig is a legnagyobb szívfájdalmam a játékokban (igen a skyrim-ben is). Mindenesetre remélem, a Fallout 4-ben lesz kihívás rendesen! ;)

Új hozzászólás Aktív témák