Új hozzászólás Aktív témák

  • Ptech

    őstag

    válasz Sidaries #2340 üzenetére

    Én pont tegnap cseréltem a HD 6850 kártyámat 750 Ti-re. 6850-el akadozott, lehet hogy az 1GB VRAM is kevés volt neki mert nagyon beszaggatott pl város sűrűjében vagy sok ellenfélnél.
    Brutális a különbség, nem hittem volna hogy szinte csak a VGA fogja vissza. Féltem hogy a kis i3 2120 is kevés neki, de úgy néz ki hogy nem ez a helyzet, legalábbis azokkal a beállításokkal amit most használok.

    De tegnap óta az átlag fps is 50, nekem tökéletesen játszható lett. Városban és sűrű területeken sem megy soha 40 alá, ami nekem speciel ennyi ráfordítással okés.
    Textúrák ultrán, shadow medium, god ray low, minden más high. Effektek közül motion blur kikapcsolva, minden más bepipálva, vsync off.

    Igaz egy csomó ini piszkálás is van benne, decal limit lett megadva, a proci mind a 4 threadjének használata kényszerítve.
    Alap beállításokkal PC-n marha nehéz célozni szerintem, mert a horizontális egérérzékenység feleakkora mint a vertikális, meg egérgyorsulás is van beállítva, ezeket is javítottam iniben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák