Új hozzászólás Aktív témák

  • lm83

    őstag

    Kis segítség kellene.
    Eddig nem használtunk ilyen facebook-ot.
    Csak pár hónapja lett párom telefonján messenger, telefonszámmal. Mert a munkahelyről máshogy nem tudnak kommunikálni :(( , muszáj volt, egy kolléga megcsinálta neki.
    Most kellet neki csinálni ilyen rendes facebook fiókot, már elkerülhetetlen volt. Az óvodából máshogy már nem tudnak kommunikálni, az óvónők nem tudnak köremailt írni, csak ehhez értenek :F Bármi fontos dolog van, csak ide kerül ki, valami csoportba. Meg az unatkozó anyukák is ott ötletelgetnek

    Na megcsináltam most neki egy fiókot, telefonszámmal regisztráltam. Egyszer gondoltam, azt már "ismeri" a rendszer, nehogy még ilyen képeket és hasonlókat kelljen még küldözgetni nekik, ahogy itt olvasgattam. Meg, ezt régebben írtam már itt, valaki jó 6-8 éve már beregisztrált az email címével, azzal nem tudtunk volna.
    Sikerült regisztrálni. Egyből írja, hogy valami sms értesítés be van kapcsolva, ami pénzbe kerülhet. Jó fél óra mire letiltogatok minden értesítést.

    Utána lépne be a messengerbe telefonon, kiírja, hogy ez a szám már regisztrálva van facebook-n, mi vagyunk le.
    Szépen beléptem jelszóval, renden. Erre tök üres az egész. Az összes csevegés eltűnt. Szuper! :W

    Na most ezt, hogy csinálom meg, hogy visszajöjjön minden beszélgetés ott?

Új hozzászólás Aktív témák