Új hozzászólás Aktív témák

  • WiZARD

    addikt

    válasz Misi1979 #593 üzenetére

    Gagyik, hamisítványok ellen mindig felléptél régebben, csoportból is gyorsan repültek ilyenek. Aztán jöttek ezek a beépítésnek nevezett hamisítványok, és látszólag senkit nem zavar, illetve akit zavar, azt egyből tiltja hatvani, így fel se merül, hogy látszatja legyen annak, hogy ki az akinek nem tetszik. Sőt amikor most kultúráltan megkérdeztem a dolgot, akkor csak egy fenyegetés lett a válasz, hogy legközelebb kiteszel a csoportból, ha megkérdezem ezt.
    Többségnek a mushroom brandek, hamisítványok is tetszenek, mégsincsenek azok megtűrve.
    (de volt már hamis Omega gumiszíjjal hirdetett óra is, ami nem lett törölve...)

    Sorry, amit írtam lehet hogy kicsit erős volt. Bár néha sok mást nem tudok már én se elképzelni okként, mint amit Reverting írt. (Amúgy ezzel se lenne bajom, te csoportod, nem kell elszámolnod vele, sőt ha leírnád, hogy haverod vagy bármi akkor azt mondom ok, felesleges tovább rugózni a témán.)

    az adott beépítések:
    Miről is szól a dolog? Adott egy neves szerkezet(ha egyáltalán az aminek írják, és nem eleve hamisítvány), ami önmagában közel semmit se ér. Ez utána be van építve egy 30 dolláros kínai gagyi tokba, van rajzolva hozzá egy számlap, a márkára jellemző dizájnnal, betűtípussal (de ezen még a Parnisnál is tovább lépünk, itt se fogok ezen lovagolni) és a tök jogosulatlanul használt márkanévvel logoval. Miért? Tisztán anyagi haszonszerzés, megtévesztés céljából. Mert a szerencsétleneknek így lehet eladni a max 50ezer forint értékű (és akkor nagyvonalúan számoltam a beletett munkát) órát párszázezer forintért. Jön mellé egy rakás mese a minőségi tokról, a certifikátról és társairól.
    (Amúgy az adott tok, és számlap mellett nem tudom miért kéne pont azt elhinni hogy a szerkezet eredeti)

    Hogy mi a jó megoldás? Jó kérdés, de miért kellene mindenáron beépíteni az adott werket? Miért nem lehet elfogadni, hogy értéktelen, haszontalan, kuka? Vagy ha ez túlzás is, miért kell mindenaron hamis szamlap hozza?

    De Tulku által írt is korrekt. Ne legyen már a hamis számlap, ott az üveghátlap, úgyis látszik mi van benne.
    Számlapfelújítást ne vegyük már 1 kategóriába azzal, amikor egy olyan számlap készül, aminek köze sincs az eredetihez. Nyilván van olyan kategória, ahol nem elfogadható, de ha már úgyis egy gagyi kínai tokba kerül az egész, akkor nem hiszem hogy bárki azon fog háborogni, hogy a számlap fel lett újítva.

    [ Szerkesztve ]

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Új hozzászólás Aktív témák