Új hozzászólás Aktív témák

  • Misi1979

    őstag

    Persze, megvesztegetett a beépítéses emberke :W A facebook-csoport alapítójaként jelzem, eddig személy szerint NULLA azaz nulla hasznom nem volt a csoportból, inkább csak ráfizettem, mint a katonatiszt. Hogy egyesek ott kereskedjenek, adják-vegyék a vackaikat, legyen szó saját óráikról vagy külföldről rendelt vackokkal neppeljenek. Volt innen valaki, aki megköszönte, hogy a segítségemmel adta el óráját? Vagy a segítségemmel vett órát, órákat? Nem nagyon emlékszem ilyenre. De: nem is hiányzik a köszönet, nem ezért hoztam létre a csoportot..

    Még egyszer leírom: Én sem szeretem a beépítéseket. Pláne, hogy sokszor közelről láttam, milyen körülmények vezetnek addig, hogy egy (aranytokos) zsebórából beépítés lesz. Illetve olyat is sokszor láttam, hogy szomorú sorsú fiókalja-lakó zsebórából szeretett kedvenc válik..

    A beépítésesdi tökre megosztó dolog. Lásd számlap: ha nem az eredeti van rajta (mert pl sérült a porcelán, stb), attól már hamisítvány lesz? Mi lenne a jó megoldás sérült számlap esetére? Mert a számlapfelújításra is fújolnak sokan. Egy Omega werk fölé milyen feliratú számlap illene? Mi lenne autentikus? Mitől nem az?

    Nem egyszer én töröltem olyan hirdetéseket, amiket már én is soknak tartottam, lásd Cortebert beépítés Rolex számlappal. Nemár. Kb annyi köze van egymáshoz, mint a Sicura márkának a Breitlinghez - elég kevés.

    Ameddig a nagy többségnek tetszenek ezek a beépítések, addig maradhatnak. Értem én, hogy egyesek megmondóemberként úgy vélik, kötelességük tájékoztatni a közönséget erről a vélelmezett csalásról, megtévesztésről (nem eredeti Omega! Számlapjaismijen!), azonban attól még tetszik a beépítésesdi az embereknek. És elhiheted, akinek tetszik, nem fogja érdekelni, hogy az Omega-gyárban egyesek összehúznák a szemöldöküket egyes számlap-kreálmányokra. Számomra ezek addig nem hamisítványok, ameddig eredetileg adott márkájú zsebórák voltak valaha és tartalmaznak eredeti alkatrészt, szerkezetet illetve nem eredeti karórának árulják őket.

    A becsületemet szerintem meg hagyjuk. Topikgazdaként szerintem nem engedhetsz meg magadnak ilyen személyeskedéseket.. vagy igen?

    A kismókusok kenyérre is kenhetik.

Új hozzászólás Aktív témák