Új hozzászólás Aktív témák

  • Bujdy81

    csendes tag

    válasz Grillo #873 üzenetére

    Háj. Alakul. Még mindig pöttyöz picit a garázsban, de már leszarom.

    A szerelő is egy expert volt, mert elkezdett surrogó hangot adni, amikor gázt adtam. Aztán később már nem adta, csak nem volt erő a motorban. Otthon apámmal (én, a közgazdász!) elkezdtük debugolni a dolgot. Szerencsére olyan a C4 elrendezése, hogy a géptetőt felnyitva egyből ordított az arcunkba, hogy van egy csővég a levegőben és van egy turbó, aminek nincsen csöve. Először a klasszikus megoldásra gondoltam:

    Aztán végül apám ötlete nyert, hogy és az úgynevezett csavarhúzó és awab bilincs segítségével egy bonyolult és összetett beavatkozást hajtottunk végre. Először kilazítottuk a bilincset, utána felraktuk a helyére a csövet, aztán meghúztuk a bilincset. Szóban ez elég egyszerűnek hangzik, de valójában, az életben szintén egyszerű volt! :) Azóta jó.

    Egyébként fasza kis kocsi. Csak nem kicsi. De imádja mindenki! A gyerekek is, asszony is. Én egyszer akartam ablakot mosni a 170 centimmel egy benzinkúton, na az feladvány. Szép az a nagy szélvédő, de akkora, hogy az MR2-ben az össze üvegfelület kb. fele volt... :D

Új hozzászólás Aktív témák