Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz #09908736 #26488 üzenetére

    Ezért emlegetem, hogy aki a lakás kiárulását tanácsolja, az oldja meg határidőre :-D Idehaza mindenféle is van, aztán vidéken kerülettől függően bele lehet futni dolgokba. Csak személyesen vehető át itt és itt, ár fix, HÍVJ fel, csere-beszámítás nincs. Kérdések? Posta nem játszik? Beszámítasz ezt meg azt? Mennyit engedsz belőle? Vagy csak este olvasom, hogy 4kor írt egyet, hogy 16:20kor Blahán jó lesz? Van pár kisebb cuccom itt bent a cégnél, amiért már kb. 1.5 éve folyamatosan jön valaki. Szomszéd most egész jól nyomja a seftelést, én leküzdöttem a múlt heti postaautomatás szopásokat, lassan helyre is áll a rend. Ja, meg van. 20ezer pénzes cuccért eljönne Pécsről, de vonjam le a benzinköltséget :-D Aztán jön a többi, mikor 1 darabs valami baszt eladok és ember a leglehetetlenebb időpontokban hív és üldöz, hogy de nincs ez meg az? Nincs. Nem tudsz szerezni? Nem. De biztos? Biztos. Ok, jó, jó, de mikor hívjalak, hogy lesz-e? Ne hívj bazmeg nem lesz... De biztos? Nem, a halál a biztos, ha lesz meghirdetem, de ezt itt találtam, eladó, ugorjunk. Jó, de más színben nincs? Aztán mikor azt hiszed, hogy meló vagy egyéb fontos miatt keresnek és ilyen hülyékkel telefonálgatsz el fél napot, akkor az szívás. Ha eredménye lenne, akkor lehet nem szívás, de általában eredmény nélkül, szóval szívás.

Új hozzászólás Aktív témák