Új hozzászólás Aktív témák

  • Phülöp

    addikt

    válasz -NoVa- #124917 üzenetére

    Én úgy vagyok vele, hogy egyszer már volt szerencsém idén, a második csak extra bónusz lett volna.

    Jó 2 éve vettem a hardveraprón féláron (400 vs 200 euró) egy Coros Apex órát, ami idén nyáron pittyegett, hogy visszahívják, kapok helyette másikat újraindított garanciával. Rákérdeztem, hogy nem-e lehetne-e akkor már komolyabb vasat kérni ráfizetéssel. Működött a dolog, így akkor 150 euró ráfizetéssel lett egy vadiúj Coros Vertix-em (összköltségben még mindig a Coros Apex eredeti ára alatt vagyok, amit ráadásul használtam is két évig). Három hónappal később bejelzett a dhl, hogy akkor ők hoznak egy csomagot a Coros-tól... Így akkor nekem most van 2 Coros Vertixem - mármint megint csak egy, mert az újabbikat eladtam 400 euróért. A visszahívott Coros Apex-et két héttel ezelőttig tudta használni a cimborám, akinek odaadtam, hogy valameddig még menni fog, de szoftveresen téglásítják valamikor. Sorra is került, de nagyon nem kapkodták el...

    [ Szerkesztve ]

    A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Új hozzászólás Aktív témák