Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cybertrone

    veterán

    válasz Tirexi #544 üzenetére

    Hát írjad mi a gondod oszt segítünk... néma gyereknek tudod anya se érti bla bla...
    Mi a kitűzött eredmény mennyit szeretnél kihozni belőle? Ettől a leállástól nemkell félni, nekem sem sokszor ált még le csak mikor nagyon elmértem magamat... legtöbbször az volt hogy belőttem boot nem bírta reboot... aztán go bios finomítani... írjad mit szeretnél eérni, és segítünk... egyből nem fog dalolni, mint ahogy egyik lap sem! :R Ez egy ilyen dolog, ha nem megy nem megy neki, kezdeni kell előről... tuninglapot vettél 1000+1 beállítási lehetőséggel, vicces lenne ha egyből be tudnád lőni, senki nem tudta, csak hozzávetőlegesen, én még mai napig is csiszolgatom a feszeket, hogy min stabil a cucc még, és van hogy resart után nem indul, mert azon már nem stabil! Kísérletezni kell, és türelmesnek lenni... Róma sem 1 nap alatt épült! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

  • Rajjmen

    aktív tag

    válasz Tirexi #544 üzenetére

    Igen egyetértek, hogy a jó beállításhoz idő kell és rengeteg türelem.
    Múlt pénteken teszteltem a lapom szerintem egy jó eredményt értem el... most pénteken megint volt egy kis időm újabb próba teljesen más beállításokkal és egybő +8MHz BCLK és +12MHz max érték.

    A próbálgatásokhoz én azt javasolnám, hogy egyszer állíts be mindent, mentsd el az egyik profilba és utána állj neki a tuning beállításnak. ha vhol már stabilizáltad metsd el újra és így tovább. (Nálam a 8 profilból 7-re van állítva egy-egy tuningbeállítás + egy alap).

    De igen, írd le hogy mi a kitűzött célod és segítünk! Nekünk se ment egyből.

Új hozzászólás Aktív témák