Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tirexi

    addikt

    válasz Cybertrone #509 üzenetére

    nem mindíg fasza az, sőt
    Sőt eddig mindig bevált. :)

    Ja igazad van gondolkozzak előre és vegyek 50k-ért egy HAF X-et is. Végül is igaz. Tök alap dolog egy ilyen házat megvenni. Minden hónapban veszek egyet. :W

    Viccet félretéve ez nem így működik. Lehet hogy ti zsákszám kaptok havonta fizetést de én nem. Vagy az egyik vagy a másik. Ez van.
    De pont ma néztem meg a HAF X méreteit (magasságát) és pont 1 cm híján nem fér be a réginek a helyére. Pech... Szal ezen is agyalhatok.

    A belső C-Mos reset-nek sincsen sok értelme mert az alsó VGA rá lóg és nem tudom megnyomni mert ott van a táp is szal újabb EPIC fail. Meg hát meg kell bontani akkor a gép oldalát is.

    205 BCLK-ig tudtam tolni az UD4P-met. :Y De tök mind1 ez is mert most is csak 182-n van szal nekem még a húzható BLCK-t sem tudod a lap előnyeihez rakni és még így is 70 fok az é.h.

    Azt egy szóval nem mondtam, hogy nagy a lap hanem azt mondtam hogy a CPU foglalat feljebb van rajta mint az előzőn.
    Amúgy meg sztem nincs semmi baj a mostani házammal a 690 is elég jó (volt) mindenre csak néhány cég baxik szabványt gyártani. Az meg már megint nem User Error nem de?

    De a legnagyobb epic FAIL ez volt: [link]
    A nyavalyás csilli-villi északi híd bordától NEM LEHET használni a 4X PCI-E slot-ot rendesen. A hangkártyát nem tudom belerakni a helyére.

    Szted ez is User Error? Na ne röhögtessél már barátom... Ez egy vicc.

    Persze van olyan kari is ami bele megy mint pl az X-Fi Titanium HD ami potom 40k.... Csak... vagy a X-Fi Titanium Fatal1ty ami szintén 30k körül megy.

    Az volt a mázlim hogy a régi sima PCI-os X-Fi hangkarimat még nem adtam el.

    De oké.
    Most nézzük a te szemszögedből és gondolkodjunk előre:
    -Mielőtt megveszem ezt az amúgy is drága lapot mondjuk 82k-ért, kell egy normális gépházat is ami potom 50k. Ha azt akarom, hogy tényleg jó legyen akkor ez a minimum.
    -Vegyek hozzá másik CPU hűtőt ami potom 23K vagy több ha azt akarom, hogy hűtsön is.
    -Vegyek hozzá olyan hangkarit ami 30k-nál kezdődik és belemegy a megfelelő foglalatba.

    Aszongya számoljunk csak: 82k + 50k + 20k + 30k = Az cirka 182k és csak azért mert vettem egy EVGA alaplapot amin egy csillivilli villogó hűtőborda van ami még hűtésre sem alkalmas és még a helyet is elveszi.

    Hát gratulálok. :R
    Ha adsz pénz egy szót nem szólok. :C

    De ráadásul ez még nem is vízhűtés, az még rá dobna pár 10k-t...

    Oké elismerem jó kis lap meg minden lehet is benne tuningolni rendesen de ezek az apró bakik akár mit is mondasz piszkálják a szememet.

    A tökéletes lap SZÁMOMRA nem ez de kellett valami, hogy a VGA-k ne süljenek meg egymás mellet és most volt egy jó kis alkalom amit nem lehetett elszalasztani.

Új hozzászólás Aktív témák