Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Whit3Rav3n

    senior tag

    válasz Tirexi #510 üzenetére

    Ilyen ez, ez inkább bench lap ahogy nézem mondjuk felszereltségben is kicsit régimódi. èn is néztem ezt a lapot, nekem azért esett ki mert láttam hogy abba az 1x-es slotba nem fog beleférni a hangkártya, más slot meg nem jöhet szóba a 3 vga miatt. Nekem az Asus Rampage elrendezése emiatt jobban tetszik, abba akár 4 vga is befér.

  • Cybertrone

    veterán

    válasz Tirexi #510 üzenetére

    Barátom... arról még nem halottál hogy a píszíájszabvány visszafelé is működik? talán nincs elég foglalat a lapon, és csak a legfelsőbe tudod betenni? Rakd be szépen egy másikba, és ott is menni fog! ;) Mellesleg vaélamit még mindíg nem értesz... az ember úgy vesz alkatrészeket hogy kiválasztja mi kell neki, megnézi milyenek azok az alkatrészek, és úgy próbálja megvenni őket hogy ne ütközzenek egymással... namost te homlokegyenest a visszáját csinálod... megvettél egy 570-et... vettél még egyet, de nem ref hűtésűt, és ugye itt sem gondolkoztál, csak megvetted mert tetszik... (aztán persze leesett a tantusz hogy de nagy baromságot csináltam, hát megsülnek... :W )
    Aztán néztél lapot ugye, ami képes is meghajtani a kariaidat, meg nem utolsó sorban van helye is a kariknak... találtad az evga-t megint mi történt megvetted, mert gyorsan kelle hogy az előző baklövést javítsad... De arra megint nem gondoltál hogy fog viszonyulni a lap a te alkatrészeidhez...
    És most mivan.... megint sírsz hogy nem fasza semmi :U
    Mellesleg alapból úgy indulok neki egy sli rendszer építésnek hogy házat veszek, és lehetőleg olyat ami nem kicsi, és szellőzik... vagy ha nincs rá keret akkor nem veszek, mert hát 1 nincs rá keret, 2 nem akarom kinyirni a cuccaimat azzal hogy egy konzervdobozban tartom őket...
    Mellesleg, még mindíg elmondom neked hogy nekem a mugen 2 elfért a házamban, és a lapon is... annál nagyobb hűtő nem tudom van e, de szerintem a legnagyobbak közt ott van...
    Mellesleg ez egy olyan lap amihez idomulni kell, ha ez neked nem megy akkor add el!
    Lenne is rá vevőm mitszolsz hozzá, és akkor nemkell itt feszengened hogy ez sem jó meg az sem jó! 50k-ért elviszi tőled egy haverom... ennyire egyszerű!
    De azt hozzáteszem hogy 210-es bclk-n használom a lapot egy éve mióta megvan, és belőttem, eddig nem volt gond a hőmérséklet, és instabil sem volt egyszer sem... ennyit arról hogy neked a tuning sem felel meg... Tudod csak kicsit érteni kell hozzá! :K

    Whit3Rav3n:
    Még jó hogy régimódi (ami a sata 3, és az usb 3 nemlétével ki is merül... azigen micsoda érvégés)... nem mostani vas... és nekem kényelmes... mellesleg elfér benne 3 vga, és egy 1 slotos kari fizikának... de mindenkinek mások az előnyök, és mások a hátrányok... ezzel a kis "nekirontással" nem akartam megbántani senkit, csak kicsit helyrebillentettem már a kollégát, mivel már olyan hibékat is ír ami lehet csak neki hiba... a hangkariját meg nemhiszem hogy nemtudja hova tenni, elég sok slot van a lapon, az hogy nemtudja azt hogy visszafelé is kompatibilis, nos hát erre mit mondjak, olvasson többet! :U

    [ Szerkesztve ]

    "Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Új hozzászólás Aktív témák