Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KubanitoS

    veterán

    válasz TazLeacher #9226 üzenetére

    Nálam viszont érdekes módon pont a Dragon Age nem jött be annyira. Szerintem az lehet a baj, hogy én nem szeretem a nagyon szöszmötölős szerepjátékokat. Nem tetszett, hogy nekem kellett felszerelnem cuccokkal az összes csapattagom, a harcot meg kellett állítani, hogy minden egyes karakteremmel kiválasszam a használandó szkillt. Az ilyesmi számomra eléggé lerombolja a játékélményt.

    A Mass Effect azért tetszik, mert olyan, mint egy interaktív film. Valami hihetetlenül ki van dolgozva a világ és nekem ez az űrhajósdi amúgy is a szívem csücske, (ezért szeretem a Star Wars-t is). A Mass Effect ráadásul a Dragon Age-hez képest sokkal egyszerűbb, mint egy RPG, de nekem ez az "RPG szint" ideális. Az események, a fontos döntések rendkívül jól ki vannak dolgozva, nem tudom jobban megfogalmazni, de nagyon filmszerű az egész. Az is nagyon tetszik, hogy a részek egymásra épülnek, a mentéseket át lehet vinni és így gyakorlatilag az ME 1+2+3 egy kerek történetet (szerintem játékot is) alkot.

    Az általad felsorolt DLC-k azt hiszem felölelik a lényeget. Ha marad pontod, vedd meg a Firepower Pack-ot is, ez ad három, igen jól használható fegyvert.

    [ Szerkesztve ]

    Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Új hozzászólás Aktív témák