Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz i2k #126371 üzenetére

    te véletlen nem vagy az a tipikus dark emo-'s embertípus aki mindenben és mindenkiben csak a rosszat feltételezi?

    kár rosszat feltételezned rólam, mert nem az a típus vagyok aki keresztbe tesz a másiknak, meg rohan felnyomni a másikat... nyilván észrevette valaki hogy az nem oda való, így törölte jobb híján... máshol keményebben szankcionálnak, lásd linkelt akciós topik #

    btw már ezerszer ki lett tárgyalva hogy [on]ban legyenek bestbuy linkek (azért lett ettől a topiktól különszedve - de hisz ezt te is tudod, mert te voltál az egyik fő fórumozó aki ide is folyamatosan nyomtad az offot - most is miért nem elég egy helyre beírni? miért kell az [on] -ba is bemásolni?!), ajánlatok, meg belefér egy kis hozzájuk tartozó egyébkét minimális off beszélgetés is, de amit te csináltál, ne haragudj az sehova se sorolható csak kőkemény offba, nem volt köze se egyetlen bestbuy cucchoz, se hozzátartozó kicsi offdumához... téged már rég kitiltottak volna az akciós topikból.. amiket művelsz, meg besértődsz aztán meg támadsz, sztem egy óvodásnál van ez már ne haragudj

    a szitukat sztem nagyon sokszor te saját magadnak köszönheted, mert elég sok emberre pikkelsz és úgy reagálsz ahogy - meg úgy fogalmazod meg a mondanivalódat - de lehet nem véletlen... :U

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák