Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz KubanitoS #57279 üzenetére

    Én személy szerint pontosan értem mire gondolsz, meg valószínű mások is.

    De azért te nagyon a másik oldalra estél azon a bizonyos lovon dettó, és te is terjeszted azért a butaságot akkor. :)

    Persze vannak a kiadók akik a Valve rendszerén keresztül árulják a portékát, aztán van pár "hivatalos" bolt akinek szintén engedik hogy adjanak kulcsot "hivatalosan" a Valve rendszeréhez, biztos van itt egy háromoldalú szerződés akkor nemde a Valve-GMG-kiadók között (?), ami véletlen nincs meg máshol.

    Szerintem aközött "hivatalossági" szintben semmi különbség hogy bemegyek a CDgalaxisba megveszek egy üres műanyag tokot (pl DLC) és bepötyögöm a kódot a steambe, vagy a BattleNetre/Originre... mint aközött hogy "lusta" vagyok/vagy épp "hatékonyabb" és megveszem csak a kódot pl egy Go2Arena, vagy Game.co.uk oldalon... stb. :)

    Azt meg hogy egy CDgalaxis vagy 576 nem hivatalos vagy hivatalos e... megint másik téma akkormár.
    Alapvetően én már rég léptem volna a helyükben is az online értékesítés felé. Persze biztos oka van hogy nem teszik... de megoldható lenne biztosan. Pl mekkora spórolás lenne az őrületben mikor ég a BF láz és azon parázik a fél magyar világ tud e a rajt előtt előtölteni már, a hülye posta stb meghozza e időben...stb. Aztán lehetne őket is szürkézni meg ilyesmi... :P

    Na de túl off és elég volt részemről is befejeztem.

    Ez már lassan kezd olyan parafaktor lenni, mint azért nem fent lenni a facebookon nehogy kiderüljön a születési dátumod vagy hogy hova jártál suliba kb... ;]
    Miközben ez tök publikusan beszerezhető máshol is ha valakit érdekel...

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák