Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz ZsZso #127094 üzenetére

    előttem most nem az ilyen hogyan használjunk booster pakkokat szintű dolgok vannak, hanem az említett multiban való másik felet sárba tipró csiterek, régen is voltak online csitek persze, de mivel nem idióta lobbys megoldások voltak mint manapság, a szerver adminok komolyabban tudták menedzselni a szervereiket, akár klánszinten, egy kis spectate a gyanús emberre, és máris ment az autoaim meg wallhack után járó ban - most meg még vissza se tudod nézni a gyanúsabb helyzeteket, mert még maga a játék is úgy van leegyszerűsítve hogy ne tudd...

    nem tudom, nekem meg azoknak akikkel anno quakeztem meg cod4eztünk, esze ágába nem volt csalni online, azt nem mondom h nem próbáltam ki a god módot singleplayer-ben meg a kifogyhatatlan lőszert, de kb itt ki is merült a dolog - tehát csak addig amíg másnak nem okozok ezzel fejfájást - el lehetett pattogni a pálya egyik feléből a másikba quaddal meg rokettel, tök poén volt de ennél tovább soha nem mentem, és nem is gondoltam rá, de komolyan - ezért mondom, lesz itt még szar világ ha ezek felnőnek :U csak mert ennyire fogják az éleben a másik hús-vér embert is tisztelni

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák