Új hozzászólás Aktív témák

  • ayo

    addikt

    válasz arty #125573 üzenetére

    Illene annak is kijönni, hiszen azzal is kevesen tolták. A mostani Mario u is 50%-kal jobb eladásokat produkált és a 3D World meg tényleg jobb cucc. A kontrollert utálom én is. 3 órát ha bírt, alig volt kihasználva, többnyire full fölöslegesen fogyasztotta az akksit és nem lehetett kikapcsolni, szinte minden játéknál tölteni kellett :S nem volt nehéz váltani Switch-re. pár U portot meg inkább azon nyomtam ki, még jó hogy nem volt mindenre időm :)

    90-es évek óta Nintendóm van és PC. Ez így mindig ki tudta egészíteni egymást. A PS nagyon jó cucc, de idő hiányában mindig inkább lebeszélem magam róla - bár a hardver árak és a szar portok sokat segítenek mostanság, hogy az AAA címekért a PS-en gondolkozzam, de eddig mindig sikerült lebeszélni magam. Sony gyűjtésbe belekezdeni egy vagyon lenne és már így is hely hiánnyal küszködök sokszor, arról nem is beszélve hogy igazából, ahogy a többi topiklakónak nekem se új játék, hanem egy új élet kéne,hogy mindenre legyen idő. sajnos túl nyitott vagyok mindenre :)

    [ Szerkesztve ]

    http://jateknaplo.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák