Új hozzászólás Aktív témák

  • ayo

    addikt

    válasz djculture #112309 üzenetére

    hát én az elején is mondta, hogy eléggé bátor dolog hogy ezt bevállalták. szar marketing mellett 6 hónapig teljesen le lett húzva a játék, aztán utána kezdték szerintem tömni az újságokat, hogy nézzenek rá még egyszer, de ugye az kevés volt már. Aki nem játszott vele az azt hallotta, hogy szar, akit annyira nem érdekel a téma szintén eldobja, viszont aki imádja ezeket a tipikusokat, mint én, azok bőven el voltak vele, de hát nyilván ebből volt a legkevesebb.
    Őszintén én örülök, hogy nem lesz Season 2, mert oda lenne a következő 1 évem is, annyi anyag volt az elsőben is.
    Marketingen múlt szerintem minden, nem tudták mi ez, nem értették, csak azok értették, akik akarták vagy akit igazán érdekelt. Most is olvastam ilyet, hogy hát ha Season 2 nem lesz, akkor befejezetlen marad a story. Na most story pl. nincs, viszont baromira jól tudta azt ami a Hitman lényege: tervezés, lopakodás, célpont és lelépés :) Kontent is annyi volt heti szinten, hogy nem sok időm volt mással játszani. Még most is maradt 2 pálya, csak ugye jött a Zelda... :D szóval szerintem simán járható út lett volna, ha több pénzt nyomnak bele, mert szerintem Steamen még mindig sokan nem értik, hogy akkor mik ezek az epizódok, miért lehet darabban megvenni stb.

    (#112311) Csapoati: :D

    [ Szerkesztve ]

    http://jateknaplo.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák