Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Crytek #100669 üzenetére

    "Az hogy ezek a dolgok így vannak benne az egy dolog. Én végigvittem és érdekel egy ilyennek sem találkoztam vajon miért? Ja mert nem az Ubisfost hate re mentem"

    aki nem akarja meglátni a hibát az nem is fogja, hát elhiheted a srác sem azért csinálta a videót mert rühelli az ubisoftot, nálam is erősen vicc kategória amit látni a videóban, és nem hinném hogy ez neki köszönhető, kvázi valami csitet használt hogy csakazértis befeketítse a céget :DDD

    lehet hogy ez az első napokban volt csak ilyen, nem tudom, lehet azóta már javították a dolgokat, én szörnyülködtem az egészen, hogy ez egyáltalán megjelenhetett?!

    mondjuk én többet is vártam tőle, azután a hype után amivel jött :) engem amúgy is idegesítenek az olyan dolgok mint pl elférnél egy oszlop és egy buszmegálló között, de mégse tudsz átmenni, ezek a hibák amiket videóban látni, borzalmasak, és egy ilyen terméket kiadni ebben az állapotban háát...

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák