Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz rtitusz #9726 üzenetére

    Ha nincs KWS, az sima pénzkidobás. Az olyan, mintha mennél a körúton, és egyesével dobálnád el a tízezreseket.
    Mondjuk ha CZ-zek, akkor szoktam SB-re cserélni. Az ID fogyasztása meg nem számít, mert azt úgyis csak SC-ben használod, olyankor meg a fegyverek be vannak húzva(prioritásnál mehet hátra). De ha nem használod, akkor lehet helyette tenni mondjuk hull RP-t. Nálam azért van fent ID, mert ha egy finomabb falat úszkál a közelemben, abba belebetegednék, ha nem tudnám levadászni. Mindazonáltal az ID valóban opcionális
    Sajnos az alsó large hardpointra hiába teszek akármit, egyszerűen nem lő, még akkor sem, ha nincs is célpont kijelölve, ezért oda tornyot tettem, az legalább néha úgy ötletszerűen elpukkantja magát
    Nekem a cannon vált be, sokkal durvább, mint az MC. A lézerek pillanatok alatt még egy kondáról is lehámozzák a pajzsot, és ahogy csak bírja a PD, lövöm tovább.Úgy operálja ki a PP-jét, mintha szikével csinálnád. És közben rádolgozol a cannonokkal. Dropshipre, Clipperre csak lézerrel megyek, izmosabb Pythonnál, komolyabb kondánál használok csak cannont. Most, a RES-eknél egy-egy kör úgy 4-6 milla volt, és a 100-ból kb70-80 golyóbis mindig megmaradt, de még CZ-ben is órákra elég, ha jól beosztod. A kulcs, hogy mindig nagyon közelről lőj, mert akkor összehasonlíthatatlanul pusztítóbb.
    Nekem ez a configom.
    -
    [/L]
    -

    -

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák