Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz duvi #9127 üzenetére

    Engedd meg, hogy cáfoljalak A nagyobb hajókon a kép szerinti távolságból kopogtatok, mert a cannon, és a C3 beam is összehasonlíthatatlanul durvább hatást vált ki. Épp tegnap reppent be közém és egy ilyen távolságra lévő konda közé egy security Eagle. Szerencsére a kondának már alig 10-12%-os PP-je maradt, így azt még be tudtam fejezni, de utána úgy kellett távoznom, hogy a kabátom már a ruhatárban maradt. Alig 10-15 hajó, mint egy hiénafalka vetette rám magát, mind a 400 Cr vérdíjért. A minimum az lenne, hogy legalább 24 óráig ne élesedjen a wanted státusz, pláne, ha ráadásul még ők is az ostobák.Azt hiszem, ehhez nem kéne programozói bravúr.
    Ráadásul állítólag leszállásnál ha kiszúr egy security hajó, visszavonják az engedélyt. Az nagyon szellemes. Ha épp a terminál szájánál vagyok, és haladok befelé, és akkor vonják vissza, akkor mi van? Ez az az eset, amikor engedély nélkül mész be, és ez az egyetlen elhalálozási módszer, amit még nem próbáltam ki(eddig).
    -

    -

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

  • VitoSagi

    tag

    válasz duvi #9127 üzenetére

    Én is emiatt buktam úgy 1 milliót nem túl rég... kedvesek a rendőrök amikor párszáz credit vérdíjért üldöznek. Lehetne valami baráti tűz jellegű fogalom a játékban, mondjuk első találat után figyelmeztetés és csak utána kapnánk a nyakunkba a vérdíjat.

    ED:H - CMDR Vito Stark - Dangerous / Entrepreneur / Pathfinder

Új hozzászólás Aktív témák