Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz rtitusz #9080 üzenetére

    Hát azért engedd meg nekem, hogy szép csendben továbbra is irigykedjek a huge HP-re. Egyébként a Pythonon nekem az alsó large HP nem lő, csak ha turret-et teszek fel rá. Az úgy ötlet szerint néha elpukkantja magát. Az egy mutatós lila tüzijáték
    Akkor sem biztos a találat, ha nagyon közel mész? Én centikre szoktam pancsolni a céltárgytól, mert a cannon is, meg a C3 beam is akkor kalapál a leghatékonyabban
    A RES-nél meg ne boostolj a kavicsok között, én drasztikus sebességkorlátozást vezettem be a túlélés esélyének növelése érdekében(ami persze semmire nem garancia)
    -
    gigafun - Én is úgy értettem, csak én onnan elemeztem a történteket, amikor már csak 3 maradt. Arról nem beszélünk, ha más leszed egy kondát, csak az én hőstetteim kerülhetnek be a legendák közé. Láttad volna, amikor én majdnem egyedül leszedtem egy Eagle-t, na az igen. Jó, jó, a security némileg beseített, de egyszer én is eltaláltam...asszem

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák