Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Tharus #8821 üzenetére

    Meghatottan értesültem szívélyes meghívásotokról, csodálatos érzés látni, hogy él még ebben a galaxisban az igazi vendégszeretet. De az felfoghatatlan számomra, hogy miből jutottál arra a téves következtetésre, hogy bármiféle averzióm lenne a birodalommal szemben. Biztosíthatlak, hogy szeretett császárotokkal sincs semmi bajom. ...hogy hullana ki mind a három foga...(bocs, csak a turret szindrómám. Nem vettem be időben a gyógyszert, mert egy aljas birodal....izé....akarom mondani, egy kedves és tisztelt birodalmi kolléga ellőtte a karórám)...hogy száradna le mind a tizenkét ujja...(nektek annyi van, nem?)
    Biztosíthatlak továbbá arról, hogy a Clipperekkel szemben sincs semmiféle ellenérzésem, minden közlekedő gépjárműnek kívánok balesetmentes közlekedést, főleg ha olyan legendás márkákról van szó, mint a kispolszki, a zaporozsec, vagy a Clipper. Sőt, a magam szerény eszközeivel elő is segítem, hogy eme pazar külsejű kétágú műremek biztosan célhoz is érjen... a bontóba, ahol aztán a rápazarolt nyersanyagot az Empire lakosság számára sokkal praktikusabb használati tárgyakra lehet felhasználni(pl felmosó vödör, szemeteslapát, bádoglavór, stb) Ezeketket remekül használhatjátok majd a flottátok maradványainak összetakarítására, mert a környezetvédelem gondolom nektek is fontos. :K
    De most már megyek, mert ha a főorvos úr megtudja, hogy most is Pythonosdit játszom, akkor megint rám adja a pilóta zubbonyt(megjegyzem, nekem ez gyanús, a pilótáknak tényleg összekötik hátul a kezeiket?)

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák