Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz gigafun #6636 üzenetére

    szóval szerinted nem a kör közepén kell tartani?
    amúgy nekem A3-as van fent, 7.5 milla
    a sérülések miatt meg 20k bounty alatt neki sem látok, így aztán néha elég uncsi, ha nem jön nagyobb falat. Amíg Cobrám volt, addig 5k-nál már kicibáltam sc-ből
    próbálkozom néha USS-ekkel, de sokszor már csak az üszkös romok, esetleg az a gyökér T9-es néha egyedül, néha meg az idióta sleppjével, ahogy ott vonulnak, komolyan mondom, mint egy temetési menet
    Azzal én is kísérletezgetek, hogy odakínálkozzak, épp csak nem pucsítok, de legtöbbször le se tojnak.
    olyan bezzeg már volt, hogy üldöztem egy nem túl combos kondát, már majdnem utol is értem, erre kivesz egy gyökér kis Eagle majom
    Mi a bánatban bízik a kis gyökér, mi kárt tud tenni az A6-os pajzsomon??? Az meg sovánka vigaszka, hogy eldádáztam a kis popóját
    Szerintem nagyon elcseszték ezt a sérülést, egyszerűen nem nagyon éri meg. pár kivét, és lemegy a hull 94%-ra, és az már egy komoly összeg

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

  • orientcx

    őstag

    válasz gigafun #6636 üzenetére

    Remek tanácsot kaptam a kiszedéshez. Nem a sebesség a lényeg, hanem hogy ne forogj, ne oldalazz, hanem finom mozdulatokkal próbáld meg bent tartani, és alig sérülsz. így még a klippereket is ki tudtam venni, igaz, hogy némelyikkel majd egy percig viaskodtam, hol a piros ment le majd nullára, hol a kék, de végül is sokadjára a piros fogyott el, és 4 kiszedés után alig sérültem, 2k alatt volt a javítás
    mellesleg 664 hajó lenyomása után 7.301.814 credit bounty-val expert lettem

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák