Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    válasz cabala1 #43266 üzenetére

    Köszi! :R Követem a topicot, de ezt a hozzászólásodat valahogy mégis sikerült átugranom. :( PC-n játszom, igen. Szerintem inkább a Cutter HP-jait nem bírom megszokni. Hol alá kell lőni, hol pont a depositra, pedig ugyan azon a HP-n lévő missile launcherrel lövöldözök. Anacondával két darab 3A-s collector controller volt, de nem győzték hordani a szajrét, itt meg csak röhönek raktam. Olyat is sikerült összehoznom, hogy a visszapattant lövedékkel az összes hajó alatt várakozó limpetet sikerült kinyírnom. Tradelni imádtam Cutterrel, de bányászatra nekem nem vált be sajnos. :( Már úton van a konda, Cutter pedig egy FC-en pihen szétszerelve. Leszedtem már róla mindent ami kelleni fog kondára. (PP, refinery, missile launcherek, pulse wave analyzer, SB-ek stb...) Ha estig sikerül lenyugodnom, lehet megyek még egy kört Cutterrel, de szerintem inkább felmálházom a kondát.

    Peppo: igen, folyamatosan manőverezek, 4 pip az ENG-en, 2 a SYS-en ha ütköznék. Ráadásul a joyom (hotas x) csak a fel-le thrusters van beállítva a "billenő" gombra. Hatswitchel tudok minden irányba manőverezni ha kintvannak a talpak, de azt írja, ha kint a fighter, nem engedhetem ki. Így amíg a mini game megy, szépen forog alattam a tojás, újabb lövéhez újra rá kell manővereznem a depositra. G5 thruster tuning van egyébként Cutteren.

    [ Szerkesztve ]

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák