Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • warcat

    veterán

    válasz pcnet #43234 üzenetére

    Ha csak tojást termeled ki, bőven jó a cutter mozgékonysága, a kavicsok közötti rohangálás az ami problémásabb vele. (Illetve G5 tuninggal oda is megfelelő, a boost az amit csak nagyon megfontoltan szabad)

    Ha rászánsz egy kis időt és inkább kicsit távolabbról lövöldözöd a tojást, akkor kevés limpet nyírja ki magát és alig kell mozgolódni.
    Az agresszívabb, belenyomom a hajó orrát a résbe ( :DD ) és közvetlen közelről adagolom a rakétát - módszer bár gyorsabb (a limpetek gyorsabban elrámolják a szajrét, nem szóródik szét annyira) de a limpetek is halnak és a pilóta részéről is nagyobb erőfeszítést kíván.Ez az els pár körben még mókás de utána...

    Én elégedett vagyok azzal, hogy majdnem pontosan egy óra alatt visszaérek cutterrel a carrierre (512+10 tonna gyémánt).A rakomány mérete a lényeg amíg működik a reset és abban jelentősen elveri a condát, szóval megéri, igen. A pajzs bár lehagyható, de nem éri meg, bár szerintem 10ből 9x hazaérnék a rakománnyal, de az az extra elpukkanás demoralizáló, ahogy ez a fentebb emlegetett vétlen is az volt.

    Prospect nem szükséges, csak akkor ha eltűnnek a lelőhelyek. Nem fedeztem még fel, hogy ennek mi pontosan a logikája, az esetek többségében csak újrateremnek a subsurface deposit-ok és látod őket, de van olyan kör, amikor mindig újra bele kell ereszteni egyet.

    EA: It's in the crate!

Új hozzászólás Aktív témák