Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peppo

    őstag

    válasz Íjász001 #42970 üzenetére

    Valószínűleg a tríciumra gondolhattak. Az kell a Fleet Carrierekbe, mert normál hidrogén oda már kevés. Azt is lehet bányászni, de egyelőre még van hely, ahol fillérekért árulják, így nem sok értelme van. Én is most vettem vagy 1300 tonnát, hogy ha ugrándozni támad kedvem, legyen nafta a kicsikébe. Pár ezer volt tonnája. Amíg ennyiért kapni, nem sokan fogják bányászni. De idővel ez nyilván változni fog.

    Bányászni most amit igazán érdemes: Low Temperature Diamonds, ezt itt a tripla hotspotban kell keresni. System: Col 285 Sector CC-K a38-2 Planet: 1. Itt működik a felszíni és a felszín alatti bányászat is.
    Core Miningra bármelyik sima hotspot is jó. Ott is LTD az egyik sláger, de jó a Void Opal is.
    És kezd visszatérni a Painite, egész jó áron veszik, és a dupla hotspotokban gyorsan is lehet szedni. (Ezt is felszíni bányászattal.)
    Még az is lehet, hogy lesznek egyéb ásványok is, amelyeket érdemes lesz túrni. Egyelőre még új a patch, nem minden változást látni.

    Dupla és tripla hotspot annyit jelent, hogy két vagy három egyforma anyagot adó hotspot annyira közel van, hogy átfedik egymás területét. Ilyenkor sokkal magasabb az aránya az értékes cuccot tartalmazó aszteroidáknak az adott területen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák