Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Peppo #42729 üzenetére

    Nem tudom, mi lehet a gond, nekem simán megy, még a laptoppal is(mert csak az van nálam), pedig azzal épp hogy be lehet tölteni az ED-t.

    És ha már szóba került a laptop: Kidokkolni eddig még sosem próbáltam vele, mert átlag 0.5 - 4 fps a kihozható maximum belőle, ami sokkal inkább gyerekkorom diavetítéseit juttatja eszembe(Kis Mukk, és társai), mintsem az űrkorszakot, de most mégis megtettem, mert ez egyrészt csak béta, másrészt meg mindenképp el akartam jutni Skeggikoba. Hááá nehogymáá valami silány birodalmi pribéknek hamarabb legyenmáá meg a FC-jje, minnekem, a Fed értelmiséginek, nnna! Háá azéé, meg minden ijjesmi. :K
    Elég kalandos út volt, mert az fps tényező mellett a fellelt joy is hol erre húzott félre, hol meg amarra(mert ennek a Fed "értelmiséginek" persze annyi esze már nem vala, hogy nagyobbra állítsa a dead zónákat :U ), ráadásul a Kuo terminálnál, a normál térbe való visszatérésnél 4x! vágott ki a program. A végén úgy sikerült bedokkolnom, hogy az uccsó kifagyás után ahová visszatett a gép, onnan már fsd nélkül, mintegy másfél órás poroszkálás után érkeztem meg a terminálhoz(hiába, egy alap Adder picit lassabb, mint a Krait-em, de annak épségét még a bétában sem voltam hajlandó kockára tenni :N ).
    A bétában amúgy semmi érdekes, röviden talán annyi, hogy sikeres volt a sírás, gyak üveggyöngyökért osztogatnak hozzá mindent. Szerintem ha éhbérét szerződtetnék egy Fülöp szigeteki takarítónőt, messze az lenne a legköltségesebb modul a FC-n

    Ja, mivel unatkoztam, a bétában megalakítottam a Fed swindlers nevű frakciót. Hogy miért? Mint már mondottam, unatkoztam :B

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák