Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gentlelynx

    tag

    válasz a2d2 #39771 üzenetére

    Mondjuk én a HGE-nél csak lustaságból szoktam limpettel összeszedni azt a 4-5 db-ot ami az ilyenekben leledzik... (Vagy skót vagyok és sajnálom azt a százast :DDD )
    Azért mostanság már nincs az a habzsi-dőzsi HGE téren, mint a 05 előtt volt, de azért jobban elfordulnak még így is mint régebben. Az biztos, hogy Imperial Shielding-ben nem fogsz hiányt szenvedni ;]
    Ami még előfordul (és ezeknek én jobban is szoktam örülni):
    Core Dynamics Composites
    Military Grade Alloys
    Military Supercapacitors
    Proprietary Composites
    Proto Heat Radiators
    Proto Light Alloys
    Proto Radiolic Alloys

    A "proto"-ból láttam csak olyan HGE-t, amiben többféle volt, általában csak egyikből van benne.
    Ezeket aztán a manufactured material tradereknél tudod olyanra cserélni, ami épp kell az aktuális mérnöknek.

    Szerk: Ezt nem tudom miért szűrkítette be... :F
    (Valami bent maradt az előző hsz végén?)

    [ Szerkesztve ]

  • gentlelynx

    tag

    válasz a2d2 #39771 üzenetére

    A karitatív miniküldik szerintem csak akkor érdekesek, ha az adott frak-nál némi reput szeretnél növelni...
    Üzemanyag-töltés, blackbox dekódolás, vagy elhagyatott anakondából adat visszanyerés...
    A blackbox azért utána nem kidobandó (bár ezt mondja a hang a rádióban), simán le lehet adni ~19K creditért ;)
    Az üzemanyag adományozás meg olyan laposra sikeredett FDEV részéről, hogy 2 után totál elment tőle a kedvem, miután egy szűkszavú "köszihavercsávó" üzenettel a delikvens úgy tovalibbent, hogy soha többet nem láttam...
    (Legalább dokkolás után meghívhatott volna a kantinba egy bourbon-re. Igen, nem lavian brandy-re ;) )

Új hozzászólás Aktív témák