Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz baphomet #36166 üzenetére

    Köszi a tippet, egyszer lehet hogy elnézek oda, de a refined foc crystal annyira nem égető, mert egyrészt van 20 db exquisite focus crystal-om, ami ugye 3x20=60 db a refined-ből, másrészt már csak 3 db SB tuningra kellett volna, de jobban megnézve a régiek közül meg pont 3 darabot úgyis megtartok, mert +27, 28, és 29%-os a shield boost érték rajtuk, tehát jobb, mint amit most el lehet érni(a Beyond-ban már csak +26% a plafon).

    De ha már a materialoknál tartunk, újabban a raw materialoknál már nincs very rare, csak négyes szintű, emiatt "olcsóbbak" is lettek, és ráadásul a sorokat is átrendezték. Ráadásul(bár lehet, hogy szimplán csak mázlim volt), de csak úgy ömlöttek a jó cuccok a felszíni kapirgálás közben. Volt, hogy egyszerre 4 metallic meteorite tűnt fel a radaron. A gyakoribbakból már be is teltek a tárolók, úgyhogy ezeket becserélgettem ritkábbakra, hogy ezentúl se kelljen őket parlagon hagyni helyhiány miatt.

    aerosmith - Gratulálok az új avatarodhoz, meg sem ismertelek. Most ezzel a képpel csináltathatsz új tagsági igazolványt az IPSZ-be(nem lesz olcsó, készítheted azt a zsáknyi onion head-et, meg a sok vödör lavian brandy-t a bizottság megvesztegetésére :D)
    Ami meg a fittemet illeti, az maradt a régi, Eddig is az MC + frag cannon volt a legjobb, de ha lehet, most ez még fokozottabban is így van, mert ha egyszerre lehet 300 db vasunk, nikkelünk, meg sulphurunk, akkor 150x tölthetjük újra a készletet. Ráadásul ha pl vas keresgélés közben csak egy ruthenium-ot is találunk, az már önmagában is 27 dab iron, tehát nem kunszt folyamatosan teli tárat biztosítani a kalóz képesítésű szakemberek meggyőzése céljából. :K
    Viszont az újonnan tuningolóknak annyival árnyalnám a képet, hogy Zakariás mérnök úr a Beyond-ban már teljesen elitta, és elgombázta az agyát, mert a régi frag cannon-om nagyon durván jobb, mint amit most a leépült elméjével ki tud hozni. Tehát akik most vágnak bele a fejlesztésekbe, azoknak érdemes a Corvette large HP-jére mást is kipróbálni, de nekem egyenlőre nincs okom változtatni, minden maradt a régiben.

    wollnerd - "Felesleges lenne a Pulse laser a hajón?"
    -
    Az incendiary effect legalább olyan hatásfokkal rágja le a pajzsot, mint egy thermal weapon(ha nem jobban), és utána bőven marad még étvágya a hull-ra is :K
    Csak nem szabad elfelejteni a legkisebb puskára felpakolni egy corrosive effect-et is.
    -
    " Régen az ED-ben a fighter legényeknek más volt a szövegük, mint ma?"
    -
    Másodpilótája válogatja, hogy mit mond. Ezek a munkavállalók önálló entitások. Ők nem összetévesztendőek mai illetékes elvtársakkal, akik kizárólag azt a három bárgyú mondatot szajkózzák, amire előző nap az agitprop osztályon beidomították őket(már amelyik képes 3 mondatot bemagolni) ;)
    És mááá megint elf*stam a szót, bocsi :B

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák