Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz to.ca #35899 üzenetére

    Az nem lassú? Navbékánál úgy volt, hogy nyolcasával szedtem őket két "tankolás" között. Ott úgy megy, hogy szkennelem őket folyamatosan, látom target ship, mondjuk egy gunship, ott repked, várok, mert előbb utóbb megtámad valakit, utána elkezdik lőni, beszállok messziről. Ketten adagoljuk neki, ha lemegy a pajzsa akkor odamegyek és mindennel, amim van. Megy ez így csak kifogynak a cuccaim az a baj és utána már lassabb vagyok és kilövi a másik csókát, ketten maradunk és elkezd rámrepkedni, persze ha akarom nem tud, mert kihegyeztem a gépet és elég jót megy, lemarad simán csak a gépnek valahogy mindig gyorsabban tölt vissza a pajzsa, mint nekem szóval nem éri meg kergetőzni. Inkább beleállok amíg van hullom, aztán leszállok, javítok, töltök. Csak amikor már ötször le kell szállni, mire kész van a mission az már gáz. Legutóbb így volt. Felvállaltam 3 pirate küldit ugyanabba a rendszerbe. Egyik meglett egyből, a második az első leszállás után, a harmadik viszont egy 20db-os volt és csak nagy hajókat adott targetnek. Na, az nyögve nyelősen ment. Amikor már hajónként szállsz le egymás után háromszor akkor már nem kicsit tele a répa.
    Annál már csak az jobb, amikor target után kell repülni percekig, mert gyorsabb és csak akkor tudod kiszedni, amikor már a bolygóhoz közelít és elkezd lassulni. Na, ezért megyek navhoz, hogy ezt ne kelljen.

Új hozzászólás Aktív témák