Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bot1978

    senior tag

    válasz duvi #35530 üzenetére

    Köszi mindkettőtöknek.

    Még csak most találtam rá a játék egy részére, ami a galaxy map grafikus felületének egy füléről érhető el, és csak most fogadtam hűséget. Meglátjuk ennek mi a következménye, remélem még több harc. Amióta 100 millás védelem van a Feremen, azóta már szinte akarom, hogy ki akarjanak szedni. Sajnos a vérdíj még csak alig több, mint negyedmillió rajtam a rendszerben, ahol a legtöbbet rosszalkodtam :) Ott azért már próbálkoznak néha.
    Kezdek belejönni, Eagle hajók már ha hármasával jönnek se karcolnak meg és szép nagy dögöket is leszedek. Egy Python volt idáig amivel nem bírtam, annak ugrás lett a vége. Elfogyott a rakéta.

    [ Szerkesztve ]

  • bot1978

    senior tag

    válasz duvi #35530 üzenetére

    Látom ezt a költözés dolgot kiszedted belőle. Kaptam Navalt a rendszerben, csak nem az állomáson, hanem egy Outposton. Mindegy, megcsináltam a Navalt (kalózt kellett leszedni) és a Serf-re váltott, de az is 100%-on van egyből, tehát most sem kell akkor másik systembe költöznöm, csak várni a köv. Navalt itt és így tovább és így tovább?

    Érdemes esetleg openre váltani és vissza amikor éppen egy outposton leszálltam? Vagy arra nincs hatással, hogy mit dob be?

    (#35548) kiskuplung

    Ha úgy olvasnék angolul, ahogy magyarul lehet, hogy én is a textre szavaznék, ördög tudja. Tud az jó lenni, csak én kevés vagyok hozzá. Ha átküzdöm magam egy bekezdésen az kivesz belőlem annyit, hogy akarva akaratlan elvárom, hogy jelentsen valamit és amikor rájövök, hogy csak töltelék szöveg volt, amivel semmire nem megyek...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák