Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz duvi #33766 üzenetére

    Hát ez nekem még magas. Fizetéskor szerintem egy Hotast beszerzek, taán pont a Hotas One-t, mert szézszedhető :B

    Épp egy fetch küldetést akartam megcsinálni egy low security system felé, ahol kikapott SC-ból egy deadly Vulture és követelt tőlem 2t valamit, ami nálam volt (nem quest item). Gondoltam magamban, hogy még mit nem, egy mezei wanted békának nem fogok letérdelni, terroristákkal nem tárgyalok. Aztán rájöttem, hogy a tankosított Viperem fasorban sincs a Vulture agilitásához képest, azért balettoztunk kicsit. Gyorsan ette a pajzsom, nyúlcipőt se tudtam felhúzni, mert az FSD lassabban töltött be. Pajzs eltűnt, gondoltam legyen: hajtómű leállít, jettisonoltam a 2t valamit. "You need to give me more" (vagy hasonló), a lényeg, hogy nem volt neki elég. Kicsit kivert a víz, mert B tervem nem volt. Oké, energiaelosztás systemre, lesz ami lesz alapon.

    A csatát végül megnyertem, én meg közben röhögtem. Tolatva sikerült erőfölénybe kerülnöm :C Persze megérkezett két fed díszhuszár is nézni a semmit, csak azért, hogy lescanneljenek. Kösz a segítséget srácok.

    Happy end? Igen, a 63 ezres vérdíj pont pótolta azt, hogy a frissen megjelenő két másik kalóz kilőtte a 15%-on álló Viperem :C :O

    El is vertem 600.000-et a hajóra: 3A Power Plant, 4C Thrusters, 3B Power Distributor az előzőek helyére. Hát, muszáj volt.

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák