Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Cooper911 #32589 üzenetére

    "Ilyenkor kell "Bodri öl!" felkiáltással ráengedni a kis fightert"

    Hát pont ebben van a bibi, az 1%-os PP-nél néhány biztonsági tockos + búcsú koki után már joggal feltételezhető, hogy lepihen a drága, ahogy ez egy magafajta tisztességesen felpofozott kondához illik. Ha ilyenkor tudnám hogy még mindig egyben van a nyomorult, akkor gyorsan kiosztanék neki még egy pár extra fülest, és téma lezárva. Csakhogy amikor egy igazi csalirakományos tömegbunyó keretében egyszerre 6-8-10-12 ügyfél próbálja leráncigálni rólad a pajzsot, akkor fel sem tűnik, hogy az a nyomorult sunyi módon még mindig körülötted dagonyázik, és a rászánt idővel/lőszerrel/shield-el össz csak annyit értél el, hogy most nem 100, hanem 1 %-os PP-vel inzultál pont ugyanakkora intenzitással, mint annak előtte.
    De Duvi mester beszámolójából az is kiderül, hogy a már 0%-os hull sem feltétlen biztosíték(mondjuk az én kísérővadászom is többször haknizta már végig gyak a teljes HazRES kört nullás hullal) Ezek után tényleg nem tudom, mi a tökéletes megoldás, tán siratóasszonyokat kellene szerződtetni, hogy virrasszanak az elhunyt mellett, és figyeljék, nem támad-e fel. :)

    duvi - "Ma én is találkoztam vidám birodalmi srácokkal CZ-ben. Szerintem a múltkori kuncsaftod terjeszti az új módszert."

    Én küldtem, külön neked. :) Nem volt olcsó, de legfeljebb majd egyel több nyolcszor annyiért épülő ugrótornyot sózok rá a birodalmi balekokra. :D
    Azt viszont szomorúan hallom, hogy a meglepi ajándék nem volt tökéletes, mert nem chaffelt egyfolytában. Na mindegy, majd legközelebb... ;)
    Mindenesetre ilyenkor nálam az eljárás 4 pötty a pajzsra, teli boost, és irány a gyomorszája. Néha nem könnyű eltalálni, pláne a Corvettel, de ha sikerül, akkor az egy darabig nem vesz levegőt. Ráadásul a Clipper különösen védtelen a ramming-al szemben. Ha a gépeden van fenn legalább egy SCB, akkor az FDL elég fürge a ramminghoz, és ha MC-ket használsz, akkor így remekül lehet spórolni a lőszerrel is. :K

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák